Loading…

Mbytet skafi, shpëtohen dy persona nga roja bregdetare

  • 04/02/2017 | 11:08

Mbytet skafi, shpëtohen dy persona nga roja bregdetare

Një shqiptar dhe një italian u shpëtuan nga roja bregdetare mbrëmjen e të premtes, në afërsi të ishullit të Sazanit.


Informacionet zyrtare thonë se ata kanë telefonuar rojen bregdetare se të dy shtetasit ndodheshin në një gomone  rreth 7 metra, në një distancë 6 milje në veri të ishullit të Sazanit.

Ata kërkuan ndihmë pasi mjeti i tyre kishte marrë ujë dhe i ishin fikur motorët, shkruan Top Channel.

Gjendja shëndetësore e dy shtetasve në përgjithësi është e mirë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë