Loading…

Mbytet një person nga Kosova në plazhin e Shëngjinit

  • 09/09/2017 | 14:20

Mbytet një person nga Kosova në plazhin e Shëngjinit

Pak minuta më parë një person nga Kosova, identiteti i të cilit nuk dihet ende është mbytur në plazhin e Shëngjinit pasi ishte futur për tu larë.


Ai mendohet se ka hyrë për t’u larë në zonën e shkëmbinjve, por nuk ka dalë më prej andej.

Po punohet për nxjerrjen e trupit të personit të mbytur por dallgët e shumta vështirësojnë operacionin e shpëtimit.

Sipas policisë së Shqipërisë ngjarja ka ndodhur tek zona e quajtur “Rana e Hedhun” dhe i mbyturi është shtetas kosovar. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë