Loading…

Mbyllet pjesa e parë në finalen e Ligës së Europës, ky është rezultati

  • 18/05/2022 | 21:58

Mbyllet pjesa e parë në finalen e Ligës së Europës, ky është rezultati

Ka përfunduar pjesa e parë ndeshjes ndërmjet Eintracht Frankfurtit dhe Rangers, ndeshje kjo e vlefshme për finalen e Ligës së Europës.


Nuk ka gola në 45 minutat e para që u karakterizuan me një lojë të qetë dhe me pak raste shënimi nga të dy skuadrat, përcjellë KosovaPress.

Madje, fakti që ndeshja nuk ishte shumë e zjarrtë tregohet edhe përmes mungesës së kartonëve nga ana e gjyqtarit kryesor. Asnjë karton i verdhë apo i kuq nuk është dhënë në fraksionin e parë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë