Loading…

Mbyllet përkohësisht rruga Kaçanik-Hani i Elezit

  • 25/03/2019 | 15:10

Mbyllet përkohësisht rruga Kaçanik-Hani i Elezit

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit njofton se për shkak të aktiviteteve ndërtimore në urën 407, ka paraparë mbyllja e përkohshme të rrugës nacionale N2 Kaçanik-Hani i Elezit.

Rruga do të jetë e mbyllur nga këto data dhe orë:

29 mars deri me 2 prill 2019, mbyllje e pjesshme 08:00-11:00 dhe 13:00-15:30.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë