Loading…

Seancë për caktimin e masës së sigurisë ndaj Lutfi Dervishit

  • 11/01/2017 | 15:15

Seancë për caktimin e masës së sigurisë ndaj Lutfi Dervishit

Të mërkurën është mbajtur seanca për caktimin e masës së sigurisë ndaj urologut Lutfi Dervishi.

Dervishi i përfshirë në rastin “Medikus” u arrestua dje nga Policia e Kosovës.

Ndërsa tani pritet që gjykata të caktojë masën e sigurisë ndaj, me burg apo arrest shtëpiak. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë