Loading…

Mblidhet Qeveria e Kosovës

  • 30/11/2016 | 08:35

Mblidhet Qeveria e Kosovës

Qeveria e Kosovës do të mbajë sot mbledhjen e radhës.

Kështu është bërë e ditur në agjendën e kryeministrit të Kosovës Isa Mustafa, i cili do të marrë pjesë në mbledhjen e sotme.

Mbledhja do të fillojë në orën 9:00.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë