Loading…

Mblidhet Qeveria e Kosovës

  • 21/12/2016 | 08:24

Mblidhet Qeveria e Kosovës

Qeveria e Kosovës sot do të mbajë mbledhjen e radhës.

Kjo është bërë e ditur përmes njoftimit për media nga kryeministria, i cili njofton për agjendën e kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa.

Mbledhja e kabinetit të qeverisë, do të fillojë në orën 09:00.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë