Loading…

Mblidhet Qeveria

  • 15/02/2017 | 09:46

Mblidhet Qeveria
 Qeveria e Kosovës mban sot mbledhjen e radhës. Kështu është bërë e ditur përmes një njoftimi nga zyra për informim e kryeministrit.

Në njoftim konfirmohet pjesëmarrja e kryeministrit, Isa Mustafa.

Mbledhja e Qeverisë ka filluar në orën 09:00.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë