Loading…

Mblidhet kryesia e Kuvendit

  • 15/05/2017 | 11:47

Mblidhet kryesia e Kuvendit

Përfaqësues të subjekteve politike në Kosovë tashmë janë duke e mbajtur mbledhjen e radhës në kuadër të takimeve të kryesisë.


Mbledhja e kryesisë së kuvendit, ndonëse e paralajmëruar te mbahet në orën 11:00, ka filluar tash, me gjysmë ore vonesë, raporton zeri.info.

Në këtë mbledhje numri u pjesëmarrësve është më i vogël se herave të tjera.

Kujtojmë që Qeveria sot ka ndarë buxhetin për zgjedhjet e parakohshme të 11 qershorit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë