Loading…

Mblidhet Kreysia e Kuvendit, zyrtarizohet grupi i ri parlamentar

  • 14/03/2018 | 18:04

Mblidhet Kreysia e Kuvendit, zyrtarizohet grupi i ri parlamentar

Kryesia e Kuvendit është mbledhur prej orës 18:00.


Sipas njoftimit e vetmja pikë e rendit të ditës është:  Njoftim për formimin e grupit të ri parlamentar, “Grupi i Deputetëve të Pavarur”.

Gjatë ditës Grupi i Deputetëve të Pavarur që kanë qenë deri sot në Lëvizjen Vetëvendosje edhe zyrtarisht kanë formuar Grup të vetin parlamentar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë