Loading…

Mblidhet Këshilli Drejtues i PDK-së

  • 10/02/2017 | 10:38

Mblidhet Këshilli Drejtues i PDK-së

Këshilli Drejtues i Partisë Demokratike të Kosovës do të mblidhet sot në orën 15:00.


Lajmin për Gazeta Metro e ka konfirmuar edhe njëra prej anëtarëve të këtij Këshilli Ganimete Musliu.

Ndonëse nuk ka ndonjë detaj në lidhje me arsyen e mbledhjes, Musliu tregoi vetëm për mbledhjen.

Detaje për këtë mbledhje nuk dha as zyra për informim e kësaj partie, duke ftuar mediat që atë ta kuptojnë përmes pjesëmarrjes në takim./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë