Loading…

Mblidhet kabineti qeveritar i Mustafës

  • 08/02/2017 | 08:27

Mblidhet kabineti qeveritar i Mustafës

Sot do të mbahet mbledhja e radhës e kabinetit qeveritar të kryeministrit Isa Mustafa.


Sikurse zakonisht mbledhja nis nga ora 9 dhe mbahet në objektin e Qeverisë së Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë