Loading…

Mblidhet AAK (Foto)

  • 11/05/2017 | 18:17

Mblidhet AAK (Foto)

Anëtarët e Këshillit Drejtues të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës janë mbledhur në orët e sotme të pasdites.

Si duket, partitë politike në vend janë duke u moblizuar për zgjedhjet e përgjithshme që pritet të mbahen me 11 qershor.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë