Loading…

Mbledhja e veriorëve, ndërron vend

  • 04/02/2017 | 13:35

Mbledhja e veriorëve, ndërron vend

Ndërtesa komunale në veri, nuk ka mjaftuar për mbajtjen e mbledhjes urgjente të thirrur për të diskutuar për murin.


Siç tregojnë burimë të gazetametro.net brenda mbledhjes, ajo është zhvendosur në Zyrën Administrative në Komunën e Mitrovicës së Veriut, e cila udhëhiqet nga Adriana Hodzic.

Ndërkaq, pak më herët në këtë mbledhje ka folur i pari i kësaj komune, Goran Rakic. Ai ka thënë se serbët nuk duhet të shqetësohet pasi, sic thotë ai, njësitë policore nuk do të hyjnë në  veri./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë