Loading…

Mbi 33 mijë raste aktive me virusin korona në Kosovë

  • 03/02/2022 | 08:00

Mbi 33 mijë raste aktive me virusin korona në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë me Covid-19,  2 mijë e 950 qytetarë si dhe kanë humbur jetën gjashtë të tjerë, transmeton Gazeta Metro.


Dje janë shëruar 2.952 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 174.996.

Në total numri i rasteve aktive është 33.538.

Më poshtë njoftimi i plotë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë