Loading…

Mbi 1 mijë të testuar: Ky është numri i rasteve pozitive gjatë 24 orëve të fundit

  • 16/06/2021 | 14:59

Mbi 1 mijë të testuar: Ky është numri i rasteve pozitive gjatë 24 orëve të fundit

Është publikuar raporti 24 orësh nga IKSHPK, që tregon se u shënuan 15 raste të reja me koronavirus, shkruan Gazeta Metro.


Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon:

Gjatë 24 orëve të fundit, nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes. Sot janë shëruar 67 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 105.174./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë