Loading…

Mbi 1 mijë e 200 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

  • 27/11/2021 | 09:02

Mbi 1 mijë e 200 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

1 mijë e 286 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.


Gjithashtu, janë shqiptuar edhe 286 gjoba për mosrespektim të ligjit antiCOVID.

Gjatë kësaj periudhe janë arrestuar edhe 24 persona dhe 12 të tjerë janë dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë