Loading…

Mbesa e Shyhrete Behlulit më e bukura e familjes

  • 01/10/2022 | 10:04

Mbesa e Shyhrete Behlulit më e bukura e familjes

Megjjthëse asaj i pëlqen të fotografohet dhe ta tregoj vetën në rrjete sociale, ku ka shumë ndjekës, Elira Martinaj prap duket mjaftë e rezervuar.


Mbesa e pashmë e Shyhrete Behlulit, Elira Martinaj nuk duket se po merret me diçka dhe muzika nuk shihet të jetë në planet e saj.

Ajo nuk flet për jetën e saj, por prezanton mjaftë foto në faqen e saj në Instagram, ku duket mjaftë bukur.

Elira Martinaj, me bukuri u ka shkuar gjyshes, nënës e tezeve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë