Loading…

Mbappe dhe Benzema: Fotografia që po emocionon tifozët

  • 29/05/2021 | 08:11

Mbappe dhe Benzema: Fotografia që po emocionon tifozët

Tifozët e Real Madridit po presin që klubi të nënshkruajë me Kylian Mbappen tash e sa vite dhe shumë njerëz besojnë se marrëveshja mund të arrihet këtë verë.


“Los Blancos” konfirmoi nënshkrimin e David Alabas gjatë ditës së sotme, por Mbappe është transferi që ata duan ta shohin më së shumti.

Me Benzeman si partner i Mbappes për Francën këtë verë në Kampionatin Evropian, përkrahësit e Real Madridit po shpresojnë të shohin këtë dyshe edhe në “Santiago Bernabeu”.

Sot, Benzema emocionoi tifozët në Spanjë me një postim në Instagram së bashku me Mbappen.

Mbappe së fundmi e lartësoi shumë Benzeman po ashtu. Për tani, partneriteti i tyre ekziston vetëm në Kombëtaren e Francës, por mund të bashkohen shumë shpejt në Real Madrid.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë