Loading…

Matoshi: Unë s’kam marrë asnjë cigare duhan nga shteti

  • 28/05/2017 | 23:47

Matoshi: Unë s’kam marrë asnjë cigare duhan nga shteti

Kandidati për deputet i LDK-së Bardhyl Meta dhe ai i AAK-së, Halil Matoshi janë duke zhvilluar një debat mjaft të ashpër.


Ata kanë shkëmbyer mjaft akuza lidhur me partitë e tyre apo edhe personat të përfshirë në listat zgjedhore të dy koalicione të mëdha.

“Unë nuk kam marrë asnjë cigare duhan nga shteti”, ka thënë Matoshi duke ju referuar mospjesëmarrjes së tij në institucionet shtetërore për këto 17 vite, shkruan gazetametro.net

Ai ka shtuar se zyrtarët e LDK’së thirren në Rugovizëm, por se shumica prej tyre nuk kanë as fotografi me presidentin e ndjerë, Ibrahim Rugova, dhe atë kanë mund ta shohim vetëm nëpërmjet televizionit.

Për më shumë lidhur me këtë debat të mbajtur në Klan Kosova lexoni KËTU. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë