Loading…

Matoshi: Ministrat e Kurtit dridhen para fuqisë së Rrahman Jasharajt që e tallën deri sot

  • 20/05/2022 | 16:03

Matoshi: Ministrat e Kurtit dridhen para fuqisë së Rrahman Jasharajt që e tallën deri sot

Analisti Halil Matoshi ka komentuar protestën e BSPK- së, para Qeverisë së Kosovës. 


Ai ka disa fjalë për kryetarin e SBASHK-ut, Rrahman Jasharaj, dhe për Qeverinë Kurti.

Sipas Matoshit, Qeveria e stigmatizoi atë, por jo edhe populli.

“Rrahman Jasharin e stigmatizoi pushteti por jo “mileti”!?
P.S. Ministrat e Kurtit dridhen para fuqisë së Rrahman Jasharit që e tallën deri sot! Ky asht veç paralajmërim! Sindikata e arsimit asht në të drejtën e sajë!”, ka shkruar Matoshi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë