Loading…

Mashtroi se e ka fëmijën e sëmurë, arrestohet në spital

  • 21/01/2017 | 11:36

Mashtroi se e ka fëmijën e sëmurë, arrestohet në spital

Në raportin 24 orësh, Policia e Kosovës njofton se në QKUK, në Prishtinë më 20 janar rreth orës 15:00, është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar.


Ai ka mashtruar viktimën mashkull shqiptar, duke i kërkuar para kinse për fëmijën e tij të sëmurë.

Pas verifikimit është vërtetuar se i dyshuari është recidivist në raste të ndryshme të mashtrimit dhe me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë