Loading…

Mashkulli i parë sirenë, tashmë e ka profesion (Video)

  • 07/05/2017 | 23:07

Mashkulli i parë sirenë, tashmë e ka profesion (Video)

Davi Serejo është djaloshi që ka dëshirë të notojë me bisht si një sirenë. Ky brazilian e bën këtë punë që dy vite, ndërsa në kohën e lirë noton dhe bëhet si sirenë e detit.


“Babai im është peshkatarë dhe gjithmonë e kam dashur detin. Gjithmonë e kam menduar detin si shtëpinë time”thotë Davi i cili hobin e tij e ka shëndrruar në karrierë. Shpesh herë e thërrasin në pishina të ndryshme për të notuar si sirenë./gazetametro.net
https://www.youtube.com/watch?v=7KUB8uUsAgc

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë