Loading…

Martohet Valza Zhegrova, publikon foto nga dasma

  • 13/08/2022 | 12:29

Martohet Valza Zhegrova, publikon foto nga dasma

Artistja shqiptare, Valza Zhegrova është martuar me avokatin Nazmi Vërtopi.


Këtë e ka bëtë të ditur vet Valza me anë të një postimi në Instagram, ku ajo publikoi fotografi nga dasma.

Në këtë imazhe çifti shiheshin shumë të lumtur pranë njëri tjetrit.

Ndryshe në aspektin profesional Valza nuk ësht mjaft aktive ku tash e sa kohë nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VALZA (@valzaa.zh)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë