Loading…

Martohet reperja e famshme shqiptare

  • 21/02/2022 | 15:54

Martohet reperja e famshme shqiptare

Këngëtarja e njohur Gjira Kajtazi dhe partneri i saj Aliu kanë kurorëzuar me martesë dashurinë e tyre.


Dyshja janë bashkë prej vitesh dhe prindër të dy fëmijëve, por vetëm tani janë zyrtarisht burrë dhe grua. Ato i kanë thënë “po” njëri-tjetrit me datë 18 Shkurt krah djalit dhe vajzës, Maëlit dhe Lanës.

Dasma është zhvilluar në Gjermani në prani të miqve dhe familjarëve. Gjira ka veshur fustanin e bardhë dhe ka pozuar e lumtur krah Aliut.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gjira (@gjirakajtazi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gjira (@gjirakajtazi)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë