Loading…

Martohet ish-opinionisti i Big Brother VIP, Arbër Hajdari

  • 01/10/2022 | 19:49

Martohet ish-opinionisti i Big Brother VIP, Arbër Hajdari

Ish-opinionisti i Big Brother VIP dhe humanisti shqiptar, Arbër Hajdari, ditën e sotme (e shtunë) i ka dhënë fund beqarisë.


Ai dhe partnerja e tij prej shumë vitesh, Vlera Devolli, kanë kurorëzuar dashurinë me martesë.

Këtë e ka bërë të ditur vet themeluesi i fondacionit “Fundjavë Ndryshe” përmes një postimi të ndarë në Instagram.

“E dashur Vlera, zemra ime! Sonte po kurorëzojmë dashurinë tonë prej 5 vitesh, në martesë”, nis postimi i Hajdarit.

“Lus Zotin të kemi jetë të lumtur”, tha më tej ai.

Të shumta kanë qenë urimet që çifti pranoi në hapësirën për komente nga miqtë, ndjekësit e të afërmit.

Arbëri për publikun u bë më i njohur që nga Big Brother VIP, i cili ishte në rolin e opinionistit bashkë me Balina Bodinakun.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbër Hajdari (@arberhajdari)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë