Loading…

Martohet biznismeni shqiptar qe jeton në Amerikë, dollarët mblidhen me fshesë

  • 07/07/2022 | 16:47

Martohet biznismeni shqiptar qe jeton në Amerikë, dollarët mblidhen me fshesë

Biznismeni shqiptaro-amerikan Berat Krasniqi i jep fund beqarise me një darsëm super luksoze.


Berat Krasniqi me origjinë nga Vranoci i Pejës, jeton që një kohë dhe ushtron biznesin e tij të ndërtimtarisë BK Construction në New York, u martua me bukuroshen Gresa Hoxha.

Darsma ishte në një restorant luksoz në Kosovë ku kishte shumë të pranishëm dhe figura të njohura nga Kosova dhe mysafirë të shumtë nga Amerika.

E në një dasëm të tillë nuk ka si të mungojnë yjet e muzikës që u kujdesën për atmosferën si grupi i famshëm “Three Dots” Bruno, Klajdi Haruni Vik Kraja si dhe Labinot Tahiri.

Siç shihet edhe në pamje qe janë siguruar nga redaksia jonë, mysafirë ishin dorëshlir me baksishe saqë në fund është dashur fshesa që të grumbullohen dollarët./Gazetaexpress

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë