Loading…

Martohen çifti i famshëm i rrjeteve sociale, kaq bukur u dukën nusja dhe dhëndri

  • 07/10/2022 | 09:35

Martohen çifti i famshëm i rrjeteve sociale, kaq bukur u dukën nusja dhe dhëndri

Çifti ka kohë që tashmë jetojnë bashkë dhe janë jashtë vendit, mirëpo mbrëmë kurorëzuan dashurin e tyre me martesë, shkruan Gazeta Metro.


Ata janë bërë të famshëm nga Youtube

dhe Instagram ku kanë shpërndarë video dhe foto të ndryshme.

Mblodhën shumë ndjekës dhe vazhduan me aktivitete në rrjete sociale.

Në Instagramin e tyre bënë publike gjithçka rreth martesës së tyre.

Ndryshimi i nuses Njomzës është bukur i dukshëm në fotot e postuara nga nata e mbrëmshme./gazetametro.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MERITON (@meritonbayrami)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë