Loading…

Marsh për Astritin

  • 08/11/2016 | 12:20

Marsh për Astritin

Marshi për nder të aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje Astrit Dehari tashmë ka filluar. 

Shiu nuk ka ndalur njerëzit që të ndajnë dhimbjen e tyre me familjen dhe shokët e Astritit.

Turma e njerëzve është nisur ashtu siç edhe është paraparë u mblodhën prej orës 12:00.

Astriti ndërroi jetë këtë të shtunë./gazetametro.net

drejtesi-per-astritin-2

marshi-per-astritijn

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë