Loading…

Marinës në fustan të hapur për pak i del zogu

  • 26/09/2022 | 19:51

Marinës në fustan të hapur për pak i del zogu

Marina Vjollca, është njëra nga prezantueset më të dashura për publikun.


Ajo ka kohë të gjatë që është pjesë e skenës, mirëpo kohëve të fundit është më shumë në qendër të vëmendjes.

Ani pse ka pak muaj që ka marrë epitetin e të qenurit nënë, Marina vazhdon aktivitetet e saj duke qenë shumë aktive në projekte të ndryshme.

Së fundmi ajo ka qenë pjesë e javës së modës në Itali, ku veshja e saj ka rënë në sy. Në fustan të zi, asaj për pak sa nuk i ka dalë “zogu”.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë