Loading…

Marigona Krasniqi në formë perfekte pas lindjes, poston foto për herë të parë me djalin se saj

  • 06/10/2022 | 14:06

Marigona Krasniqi në formë perfekte pas lindjes, poston foto për herë të parë me djalin se saj

Modelja e famshme, Marigona Krasniqi tashmë një nënë del për herë të parë me djalin e saj të porsalindur për shëtitje, shkruan Gazeta Metro.


Ajo ka postuar fotografin e fundit në Intagram ku shihet me djalin në krah dhe duket shumë e lumtur.

Ajo ka qenë njëra ndër më të përfolurat për martesën dhe dasmën madhështore me boksierin e njohur Robin Krasniqin./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @officialmarigonakrasniqi

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]gazetametro.net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë