Loading…

Maqedoni, një burrë rrëmben priftin dhe tenton ta përdhunojë

  • 28/03/2017 | 16:58

Maqedoni, një burrë rrëmben priftin dhe tenton ta përdhunojë

Një 39 vjeçar nga Shtipi në Maqedoni ka tentuar që të përdhunojë një prift. Prifti ishte me kisharin kur ka trokitur në derën e shtipjanit për të bërë shenjtërimin para feste me ujë.


Sipas Tv Start, banori i Shtipjanit, kur e ka hapur derën, ka qenë mjaft i eksituar, ndaj e ka tërhequr priftin brenda në shtëpi dhe me epsh të madh seksual, ka tentuar ta përdhunojë, transmeton gazetametro.net

Përmes telefonit të tij celular, prifti ka arritur të kontaktojë Policinë dhe Zjarrfikësit. Dhunuesi është arrestuar dhe i është dhënë ndihmë mjekësore. Nga dioqeza e Bregallnicës nuk e kanë komentuar rastin, ndërkaq policia e Shtipit e ka konfirmuar rastin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë