Loading…

Mandzukic largohet nga Milani

  • 24/05/2021 | 17:19

Mandzukic largohet nga Milani

Mario Mandzukic largohet nga Milani pas aventurës gjashtë mujore.


“Rosonerët” nënshkruajtën me ish-reprezentuesin kroat në janar, por qendërsulmuesi dështoi që të japë ndonjë kontribut në “San Siro” dhe largohet pas gjashtë muajve.

Ai u shpreh i lumtur për mundësinë dhe e falënderoi klubin.

“Jam falënderues për klbuin dhe menaxhmentin që ma dhanë këtë mundësi. Jam i lumtur që ishim në gjendje ta kthenim këtë klub fantastik në Champions League. I uroj të gjithëve në klub gjitha të mirat në të ardhmen” – shkroi Mandzukic.

Ish-sulmuesi i Juventusit pati problem muskulare gjatë qëndrimit të tij te Milani dhe luajti vetëm 10 ndeshje që nga transferimi i tij në dimrin e kaluar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë