Loading…

Manchester United s’e ka ndërmend të tërhiqet për De Jong

  • 13/08/2022 | 11:16

Manchester United s’e ka ndërmend të tërhiqet për De Jong

Manchester United nuk e ka ndërmend të dorëzohet për mesfushorin holandez, Frenkie De Jong.


Lojtari pëlqehet shumë nga Erik Ten Hag që dikur ishte trajner i tij, gjatë kohës sa të dy ishin pjesë e Ajaxit.

Sipas asaj që raportojnë mediet spanjolle, oferta e nisur nga “Djajtë e Kuqë” për lojtarin është shumë më e mirë sesa e Chelseas dhe Barcelones.

Mbetet të shihet se çka do të vendosë lojtari i cili duket në një qorrsokak, pa një ide të qartë se ku do ta vijojë karrierën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë