Loading…

“Mami është rikthyer”, Rina me poza unike në kuzhinë

  • 31/07/2021 | 20:44

“Mami është rikthyer”, Rina me poza unike në kuzhinë

Mami është rikthyer.


Ky është përshkrimi simpatik që Rina Balaj iu ka vënë fotografive të reja, shkruan lajmi.net.

Rep artistja ka realizuar një set fotografik me poza të veçanta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)

Veshur me bikini në kokë me një shami Rina ka sjellë poza në kuzhinë derisa përgatit një kafe turke.

Për setin e saj fotografik është kujdesur fotografi kroat Teo Cubela me të cilin Rina kohët e fundit ka bashkëpunim të fortë.

Përndryshe, kënga e fundit e Rinës është ajo me titull “Cali”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë