Loading…

Makinat më të bukura të vitit 2016 (Foto)

  • 15/12/2016 | 20:46

Makinat më të bukura të vitit 2016 (Foto)

Kompanitë prodhuese të makinave, çdo vit përpiqen që të përmirësojnë modelet e tyre, jo vetëm në cilësi, por edhe në pamje. Sofistikimi i teknologjisë ka arritur në një masë që të krijojë makina me fuqi më të madhe dhe përformanca nga më të ndryshmet.

Më poshtë keni listën e disa prej modeleve më të bukura të vitit 2016.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë