Loading…

Makina ruse që zë 17 persona (Video)

  • 22/01/2017 | 01:21

Makina ruse që zë 17 persona (Video)

Rusët janë të çmendur.  Një video që po qarkullon në internet, shihet një makinë normale që brenda saj janë futur plot 17 persona.

Makina shihet duke lëvizur  rreth 20 metra, por nuk dihet nëse kjo gjë është bërë me qëllim apo rusët e praktikojnë këtë mënyrë në përditshmëri.

Makina duket të jetë e tipit Lada ose Volga, markë ruse që konsiderohen ndër makinat e vjetra të këtij shteti.

Shikoni videon dhe do të habiteni se si janë futur gjithë këta njerëz në një makinë./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë