Loading…

Makina përplas këmbësorin

  • 10/12/2016 | 11:23

Makina përplas këmbësorin

Një automjet ka përplasur një këmbësor në afërsi të kafe “Flora” në kryeqytetin shqiptar. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, dhe sipas pamjeve të dërgura, policia dhe autoambulanca kanë mbërritur në kohë rekord.

Informacionet paraprake bëjnë të ditur se këmbësori është dërguar drejt spitalit të Tiranës, por nuk dihet ende gjendja e tij shëndetësore.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë