Loading…

Majlinda Zeka gati sa nuk ‘pëlcet’ nga të pasmet

  • 24/05/2022 | 21:11

Majlinda Zeka gati sa nuk ‘pëlcet’ nga të pasmet

Ajo gjithmonë vjen me foto te nxehta.


Edhe këtë herë bukuroshja ia ka dal.

E veshur ngjyrë portokalli, Majlinda edhe këtë herë nuk ndaloj dhe reklamoj të trupin e saj.

Shiko fotot:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë