Loading…

Majlinda Bregu jep një mesazh të fortë për gratë

  • 27/08/2018 | 23:32

Majlinda Bregu jep një mesazh të fortë për gratë

Ish-ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu poston shpesh në rrjetet sociale jo vetëm mesazhe politike, por edhe të natyrës sociale.

Kështu është edhe postimi i fundit në Instagram, ku Bregu poston foton e një femre me gjunjët e mavijosur…për të dhënë një mesazh ne mbeshtetje te grave. “Kurrë mos hiq dorë!

Gjithmonë gjej forcën të ngrihesh”, u shkruan Majlinda Bregu grave në anglisht, edhe pse nuk është shumë e qarte pse ka zgjedhur pikërisht të tregojë forcen e gruas tek gjunjet e vrarë dhe tek një fund pakëz i shkurtër që i lë vend imagjinatës së meshkujve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë