Loading…

Majk me të dashurën: Reperi kapet ‘mat’ me një vajzë në mes të ‘turmës’

  • 28/10/2021 | 13:42

Majk me të dashurën: Reperi kapet ‘mat’ me një vajzë në mes të ‘turmës’

Që nga ndarja me Majlinda Zekën, Majk ka hezituar të flas për jetën e tij private.


Reperi, i cili ka edhe një djalë me Majlindën, ka zgjedhur që mos të bëjë publike më lidhjet e tij të dashurisë.

Por, së fundmi ai është fotografuar brenda një qendre tregtare në Prishtinë, së bashku me një vajzë.

Nuk dihet nëse vajza në fjalë është e dashura e tij e re, apo thjesht shoqe, duke qenë se ai ende nuk është prononcuar për jetën e tij sa i përket sferës së dashurisë.

Ndryshe, Majk duket mjaft i përkushtuar në muzikë, ku javën e kaluar ai lansoi projektin e ri në bashkëpunim me Getoar Selimin dhe Xhensila Myrtezaj, kënga me titull “Mëkati jem”, e cila deri tani ka mbledh afër dy milionë klikime në Youtube.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë