Loading…

Majk ironizon me masat nga qeveria: Don m’u bo lufta e tretë botërore, e k’tu lypen hala vaksinat

  • 27/02/2022 | 09:04

Majk ironizon me masat nga qeveria: Don m’u bo lufta e tretë botërore, e k’tu lypen hala vaksinat

Reperi i njohur Majk, ka pak ditë që ka publikuar bashkëpunimin e tij më të ri me Marin dhe Rzon, shkruan Gazeta Metro.


Kënga me titull “Pa Marre” është pritur mirë nga fansat, duke u shndërruar në një nga hitet e momentit.

Ashtu sikurse shumë kolegë të tij, reperi nga Prishtina, po përballet me vështirësitë në zhvillimin e profesionit të tij në kushte normale, për shkak të kufizimeve që ka sjell pandemia globale prej dy vitesh, COVID-19.

E kur jemi te virusi famëkeq, Majk duket se është bërë nervoz me policin e Kosovës, kështu duke e shprehur mllefin e tij në Insta Story.

“Don mu bo lufta e 3 boterore, kta polict kufitar ton hala po na lypin vaksinat, me bo me dasht me na pushtu dikush, smujn me hi pa 2 vaksina nKosov,BRAVO” , shkruan reperi.

Te na sosht luft, po kena or policore para Ukraines, Bravo Qeveria e KS”, vazhdon tutje Majk. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë