Loading…

Majk e Gjiko “thumbojnë” estradën për blerjen e klikimeve

  • 13/05/2022 | 13:31

Majk e Gjiko “thumbojnë” estradën për blerjen e klikimeve

Ata konsiderohen si dy rep-artistët më të njohur në vend.


Fjala është për Majk e Gjiko ku siç duket kanë bashkuar forcat dhe kanë finalizuar projektin e ri muzikor.

Dyshja kanë paralajmëruar bashkëpunimin e ri përmes postimeve të ndryshme në rrjete sociale.

Ndërsa së fundmi ata kanë ironizuar estradën me anë të një video në Instagram.

Ironizimin dyshja e ka bërë përmes një video ku me humor flasin për blerjen e ndjekësve dhe klikimeve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy)

“Hajde Aksham pazar”, ishte mbishkrimi i reperëve.   /Lajmi.net/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë