Loading…

Mahnitëse: Qeni që luan bilardo më mirë se njeriu (Video)

  • 07/06/2017 | 16:27

Mahnitëse: Qeni që luan bilardo më mirë se njeriu (Video)

Ky është lojtari më i ‘mirë’ i bilardos që keni parë, por edhe mjaftë i çuditshëm, sepse është një qenë.


Siç shihet në videon e më poshtme, ky qenë është mjaftë inteligjent i cili din të luaj shumë mirë bilardo.

Që të mbeteni të habitur nga kjo që benë ky qanë, shikojeni të gjithë videon dhe lojën e mahnitshëm që benë kjo kafshë mjaftë inteligjente./gazetametro.net

https://www.facebook.com/1204874079568444/videos/1229326240456561/

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë