Loading…

Madonna anuloi bashkëpunimin me David Guettan për shkak të shenjës së tij të horoskopit

  • 06/10/2020 | 15:18

Madonna anuloi bashkëpunimin me David Guettan për shkak të shenjës së tij të horoskopit

Mbretëresha e muzikës pop Madonna refuzoi të regjistrojë një këngë me DJ me famë botërore David Guetta sepse ai është  akrep në horoskop, zbuloi muzikanti francez në një intervistë të fundit në radio, transmeton Gazeta Metro.


Në emision, ai foli për muzikën, famën, projektet e ardhshme dhe tregoi historinë e përpjekjes së dështuar për të punuar me Madonna.

“Ajo më ftoi për drekë. Ne folëm për gjithçka, muzikë, prodhim. Ishte shumë e relaksuar, vetëm ne të dy ishim ulur. E mrekullueshme, unë jam ulur me Madonën. Ajo më tha se i pëlqente shumë puna ime dhe se ishte emocionuar me remiksin dhe ofroi të prodhonte një album për të.”, tha Guetta në emision.

Pasi ranë dakord për pothuajse gjithçka, ata filluan të flasin për horoskopin.

“Në mes të bisedës, ajo drejtpërdrejt më pyeti:” Cili është horoskopi juaj? ” Unë i thashë se isha një akrep, dhe ajo rrudhi fytyrën dhe tha: ‘Më fal, nuk do të jemi në gjendje të punojmë së bashku. Ishte kënaqësi të takoja ty. Mirupafshim “Unë isha në shok,” tha Geta.

Ndryshe, Madonna njihet për tekat e veta dhe shumë shpesh vlerësohet nga kolegët si një këngëtare shumë problematike për të bashkëpunuar./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë