Loading…

Macron në Serbi më 5 dhe 6 dhjetor, temë edhe Kosova

  • 30/11/2018 | 08:25

Macron në Serbi më 5 dhe 6 dhjetor, temë edhe Kosova

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron do të qëndrojë në Serbi për vizitë zyrtare më 5 dhe 6 dhjetor.


Blic.rs raporton se i pari i Francës në Beograd do që shkojë “për ta ndihmuar Serbinë në lidhje me marrëdhëniet me Kosovë”.

Kjo vizitë do të realizohet megjithëse Parisi së fundmi është përballur me demonstrata dhe trazira pas rritjes së çmimit të naftës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
marketin[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë