Loading…

Macja Achille ‘zgjedh’ fituesin e ndeshjes Itali – Turqi

  • 11/06/2021 | 17:37

Macja Achille ‘zgjedh’ fituesin e ndeshjes Itali – Turqi

Italia – Turqia është ndeshja që do ta shënojë hapjen zyrtare të Euro 2020.


Ballafaqimi i dy super skuadrave në Stadio Olimpico të Romës do të fillojë në ora 21:00, transmeton lajmi.net.

Siç është bërë traditë së fundmi, asnjë garë e madhe e futbollit nuk kalon pa një kafshë që parashikon rezultatin.

Macja Achille ka përzgjedhur fituesin e duelit të sotëm.

Ajo u përcaktua për Italinë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë