Loading…

Lyrical Son: Çelësi i suksesit është të mos merresh me skandale

  • 01/10/2022 | 14:34

Lyrical Son: Çelësi i suksesit është të mos merresh me skandale

Këtë të premte u transmetua episoda e parë për këtë sezon e emisionit “Mirage”.


Njëra nga intervistat ekskluzive ishte edhe ajo me reperët Mc Kresha dhe Lyrical Son.

Sukseset e projekteve muzikore, jeta personale ishin disa nga temat që folën dyshja.

Ndër tjerash Lyrical Son tregoi se çka sipas tij çka është çelësi i suksesit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë