Loading…

Lushtaku: Me këtë deklaratë e kuptova se Albin Kurti me mujtë, krejt ushtarët e UCK’së i çon në burg

  • 30/09/2020 | 21:37

Lushtaku: Me këtë deklaratë e kuptova se Albin Kurti me mujtë, krejt ushtarët e UCK’së i çon në burg

Sami Lushtaku, thotë se është tmerruar kur e ka lexuar Albin Kurtin t’i ketë thënë Hashim Thacit “shko në Hagë”.

Ai ka thënë se Albin Kurti, pas kësaj deklarate, tregon se ‘me mujtë krejt ushtarët e UCK-së i con në burg’.

“Albin Kurtin kur e kam dëgju tuj i thanë Hashim Thacit shko në Hagë, tepër e ulët, ni lider politikKush? Albinin, unë thash kur e kam ni deklaratën e Albin Kurtit ndaj Hashim Thacit jo pse është kryetar i një partie, pork a qenë udhëheqës i UCK-së, kjo për mu është tmerrueshme o gazetar, me mujtë ai tanve në burg na con”, ka thënë Lushtaku, shkruan Periskopi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë