Loading…

Lunaçek, sot në Prishitinë

  • 10/11/2016 | 08:04

Lunaçek, sot në Prishitinë

Nënkryetarja e Parlamentit Evropian dhe Raportuesja për Kosovën, Ulrike Lunaçek sot do të qëndrojë në Kosovë.

Vizita e Lunaçek në Prishtinë vjen pas publikimit të Raportit të Progresit për Kosovën nga Komisioni Evropian.

Lunaçek do të mbajë një konferencë për media në Qendrën Informative dhe Kulturore të BE-së në Prishtinë.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë